Mersin'de Tampon Tamiri

"Kırık ve Çatlak Tampon Tamiri"

Plastik tamponlardaki kırılma, çiziklerin tamirinde hizmetnizdeyiz. Güvenç Otomotiv olarak aracınızın ön ve arka tamponlarında darbe ve çarpmalarla oluşan kırık, ezik, çizik ve göçüklerin tamir ve onarımını özel teknikler ile yapmaktayız. Aracınız ne marka olursa olsun her tür tampon onarımını, değişimini yapmaktayız.

Göçük DüzeltmeNedir?

"Göçük Nasıl Giderilir?"

Göçük düzeltme işlemi, aracınız üzerindeki darbelere bağlı, boyası zarar görmemiş ezilmelerin, göçmelerin onarılmasıdır. Boyasız kaporta göük düzeltme doğrultma işlemlerinde uzman servis Güvenç Otomotiv.

Çizik Giderme Uygulaması

"İstenmeyen Çizikler Canınızı Sıkmasın"

Ustalığımız ile aracınızı, üzerinde çizik, iz bırakmadan ilk aldığınız andaki görünüme kavuşturuyoruz, Mersin'de Göçük doğrultma ve boyasız kaporta işlemlerinde Güvenç Otomotiv. Çizik giderme konusundaki deneyimimizi sizinle paylaşmak isteriz. Aracınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz. Kaliteli işçilik, uygun fiyatlarımız ile kalıcı hizmet sunmaktayız

Karbon Temizlemenin Faydaları Yaptırın

"Karbon Temizliğinin Yararları Nelerdir"

Karbon Temizleme işlemi yaptırdığınız aracınızda; Çok kirli motorlarda %15 e kadar sağlanan yakıt tasarrufu, ortalama olarak %3-5 gibi olacaktır, Motor performansı artar, Zararlı egzoz emisyonlarının azalması, benzin motorlarında %40 ın üzerinde, dizel motorlarda ise %75 e ulaşan değerlerde tespit edilmiştir. Partikül emisyonlarında azalma ortalama %30 un üzerinde olacaktır. Yedek Parça değiştirilmesine gerek kalmadan bu tür harcamalar önemli ölçüde azalacaktır.

Karbon Temizleme Uygulaması

"Mersin'de Karbon Temizleme Güvenç Otomotiv'de"

Dizel ve benzinli araçlarınızın daha yüksek performans ve motor ömrü için Carbon Cleaning uygualamasını öneriyoruz. Bu işlem Güvenç Otomotiv servisimizde güvenle uygulanmaktadır. Sizi servisimize bekliyoruz.