Mersin Oto Elektrikçi

"Oto Elektrikçi İhtiyacınızda Yanınızdayız"

Oto elektrik tesisatçılığı, oto tamirciliğinden farklı nitelikler ister. Oto elektrikçiliği, tamircilikten daha az yorucu olmakla birlikte, ondan daha fazla bilgiye ihtiyaç gösterir. Kalifiye oto elektrikçileri, çok aranan. fakat seyrek bulunan zanaatkarlardır.

Oto Elektrik Aksam Ustalığı

"Mersin'de Oto Elektrikçiniz Güvenç Otomotiv"

Otomobil elektrik tesisatı denetimi, periyodik bakımı ve tamiri Güvenç Otomotiv tarafından en uygun şekilde yapılmaktadır. Elektrik tesisatı aracınızın performansında önemli rol oynar, periyodik bakım yaptırınız.

Alarm, Park Sensörü Montajı

"Elektrik Ustalığında Güvenç Otomotiv"

Oto elektrikçiliği dikkat ve deneyim ister. Güvenç Otomotiv'de aracınızın elektrik aksamlarının kontrolü, bakımı ve değişim gerektiren böümlerin orjinal parçalar ile değişimleri yapılmaktadır. Araçlarınızın elektrik donanımlarının periyodik bakımları, aydınlatma sistemlerinin kontrolleri, Ateşleme bobini, klimanın mekanik aksamını, elektrik aksamının onarılması, Elektronik devre tesisatını, sensörleri, röleleri kontrol edilmesi tarafımızdan sağlanmaktadır.

Oto Elektronik ve Oto Elektrik Ustası

"Mersin Güvenç Otomotiv , Ustalık ve Güven"

Bunların dışında Güvenç Otomotiv aracınızın kablo tesisatının onarımını yapmak, Elektronik devre elemanlarının değişimini/onarımını yapmak, Marş motoru, altenatör arızalı parçalarını değiştirmek konularında da size destek vermektedir. Araç alarm ve park sensörleri montajında da kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla size hizmet vermekteyiz.

Elektrik Tesisatı Önemlidir

"Tecrübeli Ustalarımız ile Periyodik Bakım"

Aracınızın güvenli ve daha uzun ömürlü kullanımı için konularında uzman olan ustalarımızın belirleyeceği zaman aralıklarında mutlaka elektrik ve elektronik aksamların eriyodik bakımlarını yaptırınız. Bakım ve Onarımda fırsat avantajlarımız ile sizi servisimize bekliyoruz.