Mersin Motor Koruma ve Temizleme

"Aracınızın Motor Ömrünü Arttırın"

Kullandığımız araçların motor ve çevre aksamları zamanla, kir, yağ, nem gibi etkenlerden aşınabilir, deforma olabilir. Görüntüsü değişip bozulabilir, bu durm bazen araçlarımızın çalışmasını hatta performansını etkiler.

Araç Motor Temizliği

"Mersin'de Güvenç Otomotiv"

Bilinen sıradan temizleme yöntemler ile motorunuzu ilk aldığınızdaki görünüme kavuşturamazsınız. Özel kimsayallar ve usta işçilik ile aracınızın motor temizliği Güvenç Otomotiv'de kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu temizlik işlemince aracınızın elektronik elemanları korumaya alınır, aracınıza zarar verecek hiçbir yöntem veya malzeme kullanılmaz.

Motor Bakımı Kaçınılmazdır

"Araçlarınızı Zinde Tutun"

Güvenç Otomotiv aracınızın motorunu temizler, sonrasında koruma ürünleri ile motorunuza ömür katacak uygulamayı yapar. Bu uygulama motorunuzu nem, kir ve yağlanmadan koruyacaktır. Özel kimyasallar ile yaptığımız temizlik sonrası, araç motor performansınız da artışı sizde hissedeceksiniz. Motor Koruma işlemi için bizden randevu alınız.

Kaporta ve Boyada Ustalık

"Mersin Güvenç Otomotiv , Ustalık ve Güven"

Güvenç Otomotiv olarak aracınızın ilk günkü performansında çalışması için ustalarımızın öngörüsünde belli aralıklarda gerekli kontroller yapılarak, motor temizliği yenilenmektedir. Bu işlem sayesinde hem motor ömrünü uzatmış olursunuz, hem de yakıttan optimum düzeyde tasarruf sağlarsınız. Bizim önerimiz mutlaka yılda 1 defa Motor Temizliği ve Koruma Uygulamamızdan faydalanmanızdır.

Her Marka Motora Bakım

"Servisimizde Tecrübeli Ustalarımız Çözüm Sunar"

Servisimizde birbirinden değerli ustalarımız ile, aracınız ne marka olursa olsun, gereken kontrol, bakım, tamir ve onarımı kaiteli işçilik ve büyük titizlik ile yapar. Motor Koruma uygulamasında tercihiniz Güvenç Otomotiv.