Mersin Oto Ekspertiz

"Oto Ekspertiz ve 2. El Alım Satım"

Araç almaya karar verdiniz, bütçenizi ve almak istediğiniz aracın modelini belirlediniz. Araç almak için önünüzde bir çok seçenek duruyor ve karar veremiyorsanız bir ekspertiz görüşüne ihtiyacınız var demektir. Yapılacak  incelemelerde motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam inceleme, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile test sürüşü girmektedir.

Mersin'de Ekspertiz Hizmeti

"Alırken - Satarken Aracınızı Tanıyın"

Güvenç Otomotiv Mersin'de 2.el (ikici el) araç alım ve satışlarınızda size doğru bilgilendirme değerlendirme yapmak için expertiz hizmeti sunmakta. Expertiz hizmeti içinde motor performansı, kaporta ve boya kontrolleri, yanal kayma testi, süspansiyon kontrolü, fren, araç altı aksam kontrolleri, araç elektrik sistemi, akü kontrolü ve lastik kontrolleri yapmaktayız. Alacağınız veya satacağınız aracı tanımanız sizin hem güvenliğiniz için önemli hemde ticaret getiriniz için önemli.

Aracınızın Değerini Öğrenin

"Güvenç Otomotivde Kazanın"

Sizde araç alırken bir uzman görüşü istemez misiniz? Gelin tanışalım, çözümlerimiz ile size sorunsuz, ve güvenilir araç alalım, satalım. Ekpertiz raporları ile; Satın aldığınız Araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz, Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız, Aracın pert kaydının olup olmadığından emin olursunuz, Aracın şahsi mi, ticari oto olarak (Şirket, Kamu veya Kiralık araç olarak) kullanıldığından emin olursunuz...

Yatırımınızı Riske Atmayın

"Mersin Güvenç Otomotiv Ekspertiz Raporları"

Ekspertiz hizmeti ile; Yatırım yapılacak arcın çalıntı ve rehin gibi hukuki risklerden emin olursunuz, Aracın Kaç el ve plaka degiştirdiğinden emin olursunuz, Aracın Kaporta ve Boya kısmından, Aracın Mekanik ve Elektronik Kısmından, Aracın Döşemelerinden, Aracın Alt Takımları ve lastiklerinden, Aracın Elektronik kısmından, Aracın orjinal ve değişen parçalarından, Aracın orijinal kilometresinden emin olursunuz...

Bilirkişi Hizmeti

"Mersin'de Güvenç Otomotiv Adli Davalarda Bilirkişilik Yapmakta"

Adalet Bakanlığımızca Mersin Adliyesinde Görevli Olarak Hukuk Bilirkişiliğimiz ve Ceza Bilirkişiliği Yetkilendirmelerimiz Mevcuttur. Sizi servisimize bekliyoruz.