Mersin Kaporta Bakım Servisi

"Usta İşçilik, Kalıcı Dostluk"

Darbelerden dolayı oluşan yada zamanla korozyon sonucu oluşan araç yüzey hasarlarının tamiri, düzeltilmesi gerekir. Araçlarımızın kaporta bölümünün onarımı ve bakımı ustalık isteyen bir durumdur.

Oto Kaporta Bizim İşimiz

"Mersin'de Güvenç Otomotiv"

Kaporta bakımı için aracınızın darbe alması zorunlu değildir, zamanla oluşan metal aşınmaları ve yüzey paslanmaları, boya deformasyonları aracınıza değer kaybettirir. Kaporta bakımı Otomobilinizin Paslanma Ve Çürümeye Karşı yapılan Bakımıdır.

Kaporta Bakımı Kaçınılmazdır

"Araçlarınızı Zinde Tutun"

Havadan gelen atıklar,  çamur,  tuz vb durumlarda aracınızda oluşan pas araçlara zarar veren en önemli unsurlardan biridir. Araçların dış yüzeyleri boya ile bir nebze korunsada açık olarak duran metaller paslanma riski ile karşı karşıyadır.  Kaput, bagaj,  kapı içleri ve  yürüyen aksam gibi yerlerde karşınıza çıkabilecek paslanma sorunu rutubet,  toz,  toprak gibi etkenlerle baş göstermektedir.

Kaporta ve Boyada Ustalık

"Mersin Güvenç Otomotiv"

Güvenç Otomotiv olarak aracınızın sağlıklı bir kaportası olması konusunda size yardımcı olmak isteriz. Ustalarımız aracınızı inceleyerek olası bir problemi tespit eder ve size rapor eder. İhtiyaç durumunda değişimi gereken parçalar değiştirilerek aracınız yepyeni ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Her Marka Araca Bakım

"Servisimizde Fırınlı Boya Bulunmaktadır"

Mersin Güvenç Otomotiv Servisimizde Fırınlı Boya Ünitemiz ile Size en kaliteli hizmeti vermekteyiz.