Mersin Far Temizliği ve Parlatma

"Net Bir Görüş Sağlar"

Araçlarımızın farları polikarbon cama sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı olması için özellikle polikarbon malzeme kullanılmaktadır. Bu polikarbon far camının yüzeyi de akrilik kaplanarak çiziklere ve güneşin zararlı etkilerine karşı korunur.

İşimizde Uzmanız

"Mersin'de Güvenç Otomotiv"

Ancak bu akrilik kaplama zamanla hem güneşin etkisiyle, hem de yıkama için kullanılan çözücü deterjanlarla yok olmaktadır. Far camı da doğrudan güneşe maruz kalarak ve sararıp matlaşır. Çevremizde de çok  görüyoruz bu durumu. Farların aydınlatması da çok zayıflıyor.

Farlarınız Yeni Gibi

"Araç Farınızın İlk Günkü Kadar Temiz"

Aracınızın farları güneşten yandı ve çizikler artık görünümünü bozduysa size sıfır ayarında farlarınızı temizletmeyi öneriyoruz . Bu işlem farlarınızı güneş ışığına karşı korumakla kalmaz cam yüzeyin ilk günkü gibi saydam ve pürüzsüz  hale gelmesini sağlayacaktır.

Far Temizlemede Ustalık

"Mersin Güvenç Otomotiv"

Güvenç Otomotiv olarak temizleme sırasında spiral kullanmamaktayız. Çünkü spiral ile zımpralama yaptıktan sonra,  far yüzeyini inceltip zamanla olası bir darbe sonucu çatlama ve kırılmasını istemiyoruz. Sadece parlatıcı ve koruyucu kimyasallardan sonra spiral kullanmaktayız.

Yolunuz Aydınlık ve Açık Olsun

"Kaliteli Görüş, Güvenli Sürüş"

Değerli müşterilerimiz, dostlarımızın özellikle gece yolculuklarında net bir görüş sağlamak amacıyla, far temizliğine dikkat etmelerini rica ediyoruz. Net bir görüş açısı size hem güvenli bir yolculuk sağlar hem de eğlenceli bir sürüş keyfi sunar.