Mersin Far Ayarı

"Gece Görüşünüz Net Mi?"

Farlarınızın seviyesinin doğru ayarlanmış olması gece görüşünüzün daha iyi olmasını sağlayacak ve karşıdan gelen veya önde giden sürücülerin far ışıklarınızdan rahatsız olmasını engelleyecektir. Özellikle de gece yolculuk sırasında ayarsız araç farları, hem size hemde karşıdan gelen araç sürücülerine ciddi tehdit oluşturur. Güvenç Otomotiv'e gelerek aracınızın far ayarlarını yaptırabilir ve daha güvenli yolculuklara çıkabilirsiniz.

Farların Periyodik Bakımı

"Periyodik Far Bakımınızı Yaptırın!"

Farlarınızın periyodik aralıklarla far ayar cihazı ile kontrol edilmesi ve gerekiyorsa ayarlanması gereklidir. Ayarsız far ciddi sıkıntılar ve öndeki sürücü için tehdit yaratabilir. Sizin görüş alanınızı daraltabileceği gibi bir başka sürücüye de rahatsızlık verebilir. Güvenç Otomotiv'e gelerek far ayarlarınızı ve sis far ayarlarınızı yaptırabilirsiniz.

Far Ayarınızı Yapalım

"Mersin'de Far Ayarlama İçin"

Hatırlatma :Kendi yaptığınız far ayarı tam sağlıklı olmayabilir, o yüzden yetkili bir serviste farlarınızı far ayar cihazı ile kontrol ettiriniz. Far üzerinde ayar ölçüsü (eğimi) % cinsinden yazılmıştır. Genellikle far eğimi %1 civarındadır. Bu şu anlamı ifade etmektedir; her 100cm mesafede 1cm aşağı düşmelidir. Farınızı kontrol ederek farklı bir eğime sahipse verilen eğim ölçüsüne göre ayar yapılmalıdır.

Sis Farı ve Farların Bakımı

"Mersin Güvenç Otomotiv , Ustalık ve Güven"

Far ayarı önemlidir, ihmal edilmemelidir. Far ayarı yapılmamış yada bozuk olan aracınızın trafiğe çıkması tehlikelidir. Periyodik olarak servisimizde far ayarı yapılması gerekmektedir. Far ayarı için özel makinalar vardır. Bu makinalar kesin sonuç verir. Far ayarı yapılmış aracınız ile daha güvenli ve konforlu yolculuk edersiniz.

Farlarınız Yeterli mi?

"Mersin'de Far Ayarı Güvenç Otomotiv'de"

Sıkıntı yaşamadan, güvenli yolculuk yapmak için, başka sürücülere tehdit oluşturmamak için far bakımlarınızı ihmal etmeyiniz. Falarınızın bakımı ve ayalamak için. Sizi servisimize bekliyoruz.